All Star Paris Final Entertainment, espor, global, zoneesports

All Star Paris’in Final Gününde Team Fire – Team Ice


All Star Paris’in final gününün başlangıcından sonuna kadar maçlar hakkında bilgileri bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz. Paris’in final gününde karşılaşmalar ve sırası böyleydi. Karşılaşmaların tekrarlarını bu linkten izleyebilirsiniz.

All Star Paris Final Maçları

 

1v1 Maçını Kazanmanın yolları                     2v2 Maçını Kazanmanın Yolları

İlk Kanı Dök                                                                      2 Kill Al
İlk Kuleyi Al                                                                     İlk Kuleyi Al
100 CS Tamamla                                                            100 CS Tamamla

All Star Paris Final günü Team Ice ve Team Fire

Final’in ilk maçı Team Ice ve Team Fire oyuncuları ARCHIE ve SHY arasında oynanan 1v1 maçıyla başladı. Riven, Jayce, Rengar,  caitlyn, Lucian ve Draven banlandı. ARCHIE Varus seçimini, SHY ise Quinn seçimiyle başladı. SHY oyunun başında agresif başlamasını ağır ödüyordu ama ARCHIE son vuruşu yapamayınca base’e gidip gelen SHY tekrar agresif oynayarak oyunu uzatmadan bitirmesini bildi.

2. oyunda ise COOL ve QTV karşı karşıya geldi. Caitlyn, Yi, Zilean, Ahri, Akali ve Aatrox banlandı. 2 oyuncuda karşılıklı olarak Lee Sin alarak herkesi heyecanlandırdılar. İlk kanı dökmek üzereyken tutuşturunu erken kullanan Cool büyük bir hata yaparak kuleden çok fazla hasar yedi ve base atmak zorunda kaldı. Bundan sonra farma yönelen cool, QTV’nin hasarlarına dayanamayarak tekrar base atarak geri geldi bariyerinin ve yeteneğinin yardımı ile QTV’yi keserek bu oyunun kazananı oldu.

3. Oyunda ise 2v2 haritasında Doublelift – MadLife ikilisi Diamond – Bjergsen ikilisine karşıydı. Lee Sin, Syndra , Blitzcrank, Thresh, Karma ve Caitlyn banlandı. Thresh’in Team Fire tarafından banlanmasının ardından kalabalık Team Fire ekibini yuhladı :) . Team Ice ekibi Varus ve Kennen ikilisini seçerken, Team Fire ise Brand ve Annie ikilisini seçerek oyuna başladılar. Agresif başlayan Ateş takımı Doublelift’i Stunladı ancak MadLife’ı unuttular MadLife, Bjergsen’i kesti Diamond’da Doublelifti keserek durumu 1-1 yaptılar. Agresifliğe devam eden MadLife ise az daha kuleye ölerek Ateş takımının kazanmasına neden oluyordu. Takımlar base’den geri geldikten sonra bu sefer ateş takımı MadLife’ın üzerine giderek onu stunladılar ve MadLife’ı keserek 2v2 oyununu kazanmasını bildiler.

All Star

Sırada Team Ice ve Team Fire arasında final maçı vardı. Bu maçın kazanını 3 puanın sahibi olacaktı. Team Ice’ı temsilen Froggen, Team Fire’ı temsilen ise WEIXIAO karşı karşıya geldi. Bir önceki gün oynadığı yanar dönerli froggenivia ile muhteşem bir oyun sergileyen Froggen’ın performansı merakla bekleniyordu. Varus, Caitlyn, Quinn, Pantheon, Lulu ve Kennen banlanan şampiyonlar oldu. Froggen tercihini Yasuo‘dan yana kullanırken, WEIXIAO ise Jarvan IV seçimini yaparak oyuna başladılar. Froggen oyunun başında daha agresif oyunu ile WEIXIAO’nun bariyerini kullanmasını sağladı. Froggen base atıp geldikten sonra ultisiyle Jarvan’ı yakalamıştı ancak Jarvan son bir komboyla kaçarak Yasuo’nun son vuruşu yapmasına izin vermedi. Jarvar’ın Base atmasını fırsat bilen Froggen kuleyi alarak oyunu kazanmasını bildi.

Bu sonuçlar sonunda All Star’ın kazanını Team Ice Ekibi oldu!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *