All Star Paris SKT Entertainment, espor, global, zoneesports

All Star Paris’in Şampiyonu SKT


All Star Paris’in final gününün son karşılaşmasını büyük şampiyonun belirleneceği karşılaşmanın özetini kaleme alıyoruz. Paris’in final gününde karşılaşmalar ve sırası böyleydi. Karşılaşmaların tekrarlarını bu linkten izleyebilirsiniz.

All Star Paris Final Maçları

 

All Star Paris Final OMG ve SKT

OMG ve SKT arasında oynanacak bu final bizim açımızdan Allen ve Faker hesaplaşması gibiydi. Hatırlarsanız grup maçlarında Allen, Faker’ın elini maç sonunda sıkmamıştı. Final karşılaşması BO5 şeklinde oynanıyordu yani 3 maçı alan takım All Star 2014 Paris‘in Şampiyonu olacaktı.

İlk karşılaşmada iki takım bize 50 dakikalık nefes kesici bir oyun izlettiler. 2 takım arasında gidip gelen oyunu SKT takımı kazandı.

2. maça geçildiğinde SKT Zilean ve TF seçimleriyle maçın heyecanlı geçeceğinin sinyallerini vermişti. SKT yine yarım saatlik bir karşılaşmanın sonucunda maça iyice ağırlığını koyarak 2. maçı da kazanmasını bildi. Faker yine iyi oyunuyla takımını sırtlayan oyunculardan biri oldu. Paris’de bulunan kalabalığın Faker’ı ve oyununu ne kadar çok sevdiklerini tekrar tekrar anlatmaya gerek yok sanırım.

All Star Paris Faker Will You Marry Us

 

3. Maça geçildiğinde nefesler tutulmuştu. Bu maç OMG için tamam mı devam mı karşılaşmasıydı bu yüzden kesinlikle maç öncesi soğuk terler döktüklerini inanıyoruz. SKT şampiyon seçimi sırasında dünya şampiyonasında oynadıkları Vayne ve Zyra’yı seçerek son maçı ne kadar kazanmak istediklerini herkese gösterdiler. Oyuna baskılı başlayan SKT her koridorda üstünlüğü çabuk yakaladı. Diğer 2 oyun kadar çekişmeli geçmese de 3. oyunda SKT takım oyununun nasıl oynanması gerektiği ile ilgili güzel bilgiler verdi. 20. dakikada Nexus kulelerini bile yıkan SKT 25-4 gibi ezici bir skor ile All Star Paris’in Şampiyonu SKT oluyor!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *