allstar espor, makale

Allstar Oyun Modu Oylamasi Duyuruldu


Riot Games oyuncu topluluklarının Allstar oyun modları üzerinde kontrol sahibi olacağını duyurdu. İlk oyun modu ise hexakill. 6 oyuncudan oluşan 2 takım ve her bölge için (SEA, NA, EU, CN, KR) 1 oyuncu seçilecek. Altıncı oyuncular ise oyuncu topluluklarının yapacağı oylama sayesinde seçilecek.

Twisted Fate oyunları ünlüdür. Bir dönem misaya dünyanın en iyi orta koridor oyuncuları arasında gösterilirdi. Team World Elite‘ nin özgün bir üyesi. Allstar 2013 etkinliğinde ülkesi Çin’ i  temsil etti. Takımının birçok organizasyonu kazanmasında büyük katkı sağladı.

  •  Toyz – GüneyDoğu Asya –

Toyz Sezon 2 Dünya Şampiyonasında Taipei Assassins takımıyla birlikte kazandıkları başarıyla bilinir. Baskın oyun tarzıyla ve müthiş Orianna oyunlarıyla dünya çapında ünlenmiştir. GPL Bahar Sezonundan beri emekli konumda bulunmaktadır.

Shushei Sezon 1 Dünya Şampiyonasında fnatic takımıyla birlikte şampiyon oldukları zaman kariyerinin zirvesine ulaşmıştır. Sezon 2′ de düşüşe geçsede onun harika oyunları League of Legends tarihine adını yazdırmasına yeterli olmuştur.

Kore’ de League of Legends’ in ilk isimlerinden olan Reapered, en iyi takımlardan biri olan CJ Entus Blaze‘ de oynamıştı. MLG ve İEM gibi organizasyonlarda adından sıkça söz ettirmiş olan oyuncu, Kore’ de her zaman favori olarak anılacak. O şuanda Kore Canlı Yayın platformu OGN adına hizmet veriyor ve bu organizasyon onun için son sihirdar vadisi mücadelesi olacak.

  •  Jatt – Kuzey Amerika –

Rock Solid takımının kurucu üyesi olan (Şuanda Team Dignitas), Jatt şuanki görevi olan Oyun Analisti ve Riot Games adına spikerlik görevi yapıyor. Hala dereceli oyunlarda yüksek elolarda mücadele gösteriyor ve onun derin oyun bilgisi Allstar mücadelesinde bir nevi teste tabi olacak. Merak edilen ise oyun oynarkende analizde olduğu kadar başarılımı ?

 

Hexakill oyun modu için oylama 13-19 Nisan tarihleri arasında devam edecek. Hatırlamanız gereken şey ise oyun modu için 1 haftada 1 oy kullanabilirsiniz ve 2 oyuncuya oy verebilirsiniz. Lolesports.com sitesine göre bu bir Allstar “meydan okuma” karşılaşması. Diğer meydan okuma modları ise 2v2 hesaplaşma, U.R.F ve hepimiz birimiz için olacak gibi gözüküyor. Bu sadece spekülasyon fakat Allstar organizasyonu için herşey mümkündür.

 

Kaynak: NewsofLegends

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *