CLG-Gaming espor

CLG Bootcamp İcin Kore’ ye Gidiyor!


Kuzey Amerika’ nın en iyi takımlarından biri olan Counter Logic Gaming‘ de üst koridor oyuncusu Shin “Seraph” Woo Yeong Kaliforniya’ da kalması için yaptığı vize başvurusunun gerçekleşmesi için ülkesi Kore’ ye dönmek zorunda olması üzerine CLG takımında planlar bir anda değişti.

Kuzey Amerika LCS’ de süper haftaya girilirken 1 Ağustos’ ta vizesini güncellemesi gereken Seraph, bu hafta oynayamayacak olması üzerine takım koçu Christopher “Monte Cristo” Mykles tüm takımı Kore’ ye götürerek burada bootcamp yapılacağını duyurdu. Geçtiğimiz hafta LCS’ de ilk 6 sırayı garantileyen CLG takımı playoff’ lara kalmayı garantilemişti. Bu hafta oynanacak bütün karşılaşmaları kaybetseler bile 5. veya 6. sıradaki takımlar Dignitas ve Curse 4 karşılaşma kazanması halinde yinede 6. sıradan play-off biletini CLG takımı alacak. Dünya Şampiyonası’ na az bir süre kala daha güçlü bir hale gelmeyi hedefleyen CLG takımı Kore’ de geçireceği süre boyunca Kore takımlarıyla antrenman yapma fırsatı bulacak. Şimdi hepinizin merak ettiği şey olan bu hafta LCS’ de CLG takımını kim temsil edecek? LCS kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştirilen değişikliklerle CLG takımının bu haftaki kadrosu;

United States Zach “Nien” Malhas
United States Thomas “Thinkcard” Slotkin
United States George “HotshotGG” Georgallidis
United States Shan “Chaox” Huang
United States Kon Kwon

Nien ve HotshotGG takımın eski oyuncuları olmak üzere, HotshotGG CLG takımının güncel yedek oyuncusu konumunda bulunuyor. Chaox ise eski Team SoloMid oyuncusu ve uzun bir süredir emekli konumunda bulunuyordu. Thinkcard ve Kon Kwon Şampiyonluk Aşaması oyuncuları ve aynı evde ikamet ediyorlar. CLG takımının bu ilginç değişikliğine fanlarının ne tepki vereceği ise şimdiden merak konusu oldu.

Kuzey Amerika LCS liginin 11. Haftasında sırasıyla Team Dignitas, CompLexity, Evil Geniuses ve Cloud 9 ile karşılacak olan Counter Logic Gaming bu takımlara yenilerek sıralamayı alt üst edebilir veya beklenmedik bir performans göstererek bizleri şaşırtabilir.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *