clg espor

CLG Resmi Twitch Partnerligini Duyurdu!


Uzun bir süredir Azubu.Tv’ de yayın yapan CLG takımı resmen Twitch.Tv ile özel bir ortaklık anlaşması imzaladı.

Bir süredir Azubu.Tv ile birlikte çalışan CLG, Twitch.Tv partnerliğinden ötürü bazı eleştirilere maruz kaldı. Azubu bir takip olarak kendi hizmetlerini iyileştirmek için adımlar atmış olmasına rağmen, Twitch.Tv’ nin izleyici kitlesi bu alanda oldukça büyük bir pay sahibi. Bazı kesimlerden gelen eleştirilere göre de oyuncuların Azubu.Tv’ den yeterince para kazanamamasından dolayı CLG organizasyonu suçlanıyordu.

Bugün, CLG tarafından OnGamers platformu üzerinden yapılan açıklamaya göre Twitch.Tv ile özel bir ortaklığın başladığı bildirildi. Bundan sonra bütün oyuncular canlı yayınlarına Twitch.Tv üzerinden devam edecekler.  HotshotGG’ nin yapmış olduğu açıklamaya göre bu ortaklığın topluluk adına daha iyi olduğunu ve Twitch.Tv ile birlikte CLG resmi sitesinin de hareketleneceğini söyledi.

CLG organizasyonu topluluktan inşa edildi ve fanlarımız her zaman League of Legends takımımızın arkasında durdular. Canlı yayınlar ve etkileşimin topluluğumuz için önemini biliyorum ve bu CLG organizasyonunun 1. en önemli kuruluş etkenidir. Ben kolaylıkla bu etkeni biraz ihmal ettiğimizi söyleyebilirim. Arkadaşlar, ben burada size CLG takımının geri döndüğünü belirtmek istiyorum. Ben CLG fanlarının uzun bir süredir bu anı beklediğini biliyorum ve bekledikleri şeyi onlara teslim edebildiğimiz için mutluyum.

—HotshotGG, 2014

Ayrıca CLG takımı oyuncularından DoubleLift, Aphromoo ve Link’ in oynadığı Twitch.Tv partnerlik videosu da yayınlandı. Bu kararın Azubu’ nun büyümesine etki edip etmeyeceğini hep birlikte göreceğiz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *