katowice espor

Cloud 9 ve TPA IEM Katowice’ e Katilacaklarini Duyurdu


İntel Extreme Masters World Championship Katowice organizasyonuna Cloud 9 ve Taipei Assassins takımlarıda katıldığını duyurdu ve takım sayısısı 6′ ya yükseldi. Pazar günü 2 takım daha açıklanacak ve takım sayısı 8′ e yükselecek.

Toplam 8 takımın mücadelesine sahne olacak olan İEM Katowice’ de ödül 100.000$. Elemelerden geçerek katılan 4 takım Çin’ in Shangai kentinden Team World Elite, Almanya’ nın Köln kentinden Gambit Gaming, Singapur’ dan Invictus Gaming, Sao Paulo’ dan Millenium takımları bu elemeleri başarıyla geçerek İEM Katowice’ e katılmaya hak kazandılar. Şimdi kalan 4 takımdan 2′ si daha belli oldu. Bu takımlar; Şuan Amerika’ nın en baskın takımı olan Cloud 9 North America’ yı temsil edecek ve Tayvan’ ın korkulu rüyası Taipei Assassins Güney Doğu Asya’ yı temsil edecek.

2 takımın daha katılacağı İEM Katowice’ de bu takımlar Avrupa ve Güney Kore‘ yi temsil edecek takımlar olacaklar ve 2 Mart pazar günü bu takımların kim olacaklarını öğreneceğiz.

14 Mart’ ta başlayacak olan organizasyonda 8 takımın 2 gruba ayrılarak mücadele edeceği ve ikili turnuva modunda oynanacak olan maçlar daha sonra playoff’ larla devam edecek. ESL TV’ nin canlı yayın yapacağı bu müthiş organizasyon 14-16 Mart arası gerçekleşecek ve biz izleyiciler heyecanla bekliyoruz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *