Dota 2 Fantasy League Ticket espor

Dota 2 Fantasy League


19 Mayıs günü başlayacak olan Dota 2 Fantasy league profesyonel oyunculardan kendinize bir takım oluşturmanıza imkan sağlıyor. Peki nasıl bir şeydir bu fantezi ligi?

Sizin ya da arkadaşlarınızın oluşturacağı bir Fantasy League’ne katılmadan önce fantezi ligi biletine ya da internatioal compendium‘a sahip olmanız gerekli. Compendiumlar alanlar fantezi ligi biletine de sahip olacakları için compendium almanız tavsiye edilir.

Fantezi ligi biletinizi aldıktan sonra lig oluşturabilir ya da herhangi bir lige katılabilirsiniz . 10 takımlık liglerden oluşacak Dota 2 fantezi liginde takımlar şu şekilde olmalı 2 Core, 2 Support ve 1 oyuncu da bunlarda herhangi biri. Ayrıca 3 yedek oyuncu bulundurma hakkınızda var takımınızda.  Her ligde 1 oyuncu tek bir takımda bulunabilir. Aynı oyuncunun bir lig içerisinde 1 den fazla takımda bulunması mümkün değil bu yüzden elinizi çabuk tutmalısınız. Ama siz birden fazla lige katılarak birden fazla takım yönetebilirsiniz.

19 Mayıs ve 28 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek bu etkinliğe katılabilmek için Dota 2 Mağazasından Fanstasy League Ticket‘ı 0.99 dolara bu adresten satın alabilirsiniz. Ayrıca bu adreste Lig ile ilgili yeni stratejileri ve hataları bildirebileceğiniz bir forum mevcut.

Fantasy League Puanlama :

Kills (Öldürme): 0.3 puan
Deaths (Ölüm):- 0.3 puan
Assists (Asist): 0.15 puan
Last Hits (Creep): 0.003 puan
Gold Per Minute (GPM): 0.002 puan
XP Per Minute (XPM): 0.002 puan
Düşmanı sersemletme saniye başına: (“0.07 points per seconds of enemy stuns”)
Takım arkadaşınızı iyileştirme: (“0.0004 points per allied healing done”)
Kule Yıkmak: 1 puan
Roshan Öldürme: 1 puan

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *