The International Dota 2 Prize Pool espor

Dota 2 TI4 ödül havuzu 6 Milyonu Tamamladi


Son 2 yıldır Compendium ile birlikte The International Dota 2 turnuvasının ödül havuzunun diğer oyuncular sayesinde de arttırılması sağlanıyordu. Bu senede bu sistemi uygulayan Valve sistemi biraz değiştirerek ödül havuzunun artması için havuza belli seviyelere göre yenilikler ekledi.

Ödül havuzuna eklenen 13 seviye bugün itibari ile ödül havuzunu 6 Milyon Doları geçince tamamlanmış oldu. Sanırım Valve en fazla 6 milyon dolara ulaşılabileceğini düşünmüş olmalı.

6 Milyon dolar hedefinin geçilmesiyle bugüne kadar bir oyun turnuvasında en yüksek ödül havuzuna sahip turnuva rekorunu eline almış olan The International Dota 2, turnuvaya kadar çıtayı yükseltmeye devam edecek gibi gözüküyor. Biz bu yazıyı hazırlarken ödül havuzu aşağıdaki miktarı geçmiş durumdaydı.

The international dota 2 prize pool Valve

 

The Interatioal Dota 2 icin yeni hedefler gelir mi?

Şu an için Base Customization özelliği açılmış durumda. Yani Compendium satın alan kişiler, kendi üslerini özelleştirebilecekler. Etkinlikte yer alan son hedef bu görünüyor. Bakalım önümüzdeki günlerde Valve oyuncular için ödül havuzuna yeni seviyeler getirecek mi?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *