Hakkimizda


Zone eSports bünyesinde faaliyet gösteren kadromuz, yaklaşık 10 yıllık elektronik spor oyunları sektör deneyimiyle, oyuncuların, takımların ve kurumların ihtiyaçlarını sektörede en iyi şekilde karşılamayı hedefleyen profesyonel bir takım, organizasyon ve danışmanlık ekibidir.

Vizyonumuz,

Elektronik spor oyunları sektöründe profesyonel olarak dünya standartlarını yakalayarak başarılı, sürdürülebilir ve sürekli gelişimi hedefleyen bir organizasyon ekibi kurmaktır.

Misyonumuz,

Etik değerlerimizi sahiplenen ve önemseyen, e-spor bilinci gelişmiş, yaratıcı, gündemi ve trendleri yakından takip edip, kendine olan özgüveni ile dünyanın çeşitli yerlerinde kendini, organizasyonumuzu, sponsorlarımızı ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edebilecek oyuncular ve takımları yetiştirmek/destek vermek ve birlikte iyi bir yönetim ile çeşitli birçok başarılar elde etmektir.

Dünya’da gelişmekte olan e-spor sektör ve organizasyonlarının farkındalık ve bilincini kurumlara ve sponsorlarımıza en iyi şekilde anlatarak Türkiye’de dünya çapında etkinlikler düzenlemek ve başarılar kazanmaktır.