takım kurucu espor

Hepimizin Merakla Bekledigi Takim Kurucu 2 Gunluk Acik Betaya Geliyor!


Takım Kurucu belli bir rol, şampiyon ve konum seçmek ve herkesin gideceği yer ile oynayacağı rol konusunda anlaştığı bir takımda oynamak isteyen oyuncular ve kusursuz takım çalışması için yeni bir seçenek.

Bu bir beta testi olduğundan, her bölgede Takım Kurucu testi her bölgede aşamalı bir şekilde başlayıp 48 saat açık kalacak. Test süreçleri 3-7 Mart haftasında RU ve ABİD sunucularında başlayacak.

Test programını hazırlarken her bölgenin büyüklüğünü, mevcut altyapı ile donanımı ve oyun durumunu (örneğin tüm seviyeler için sırada bekleme süreleri) göz önüne aldık.

Bulunduğunuz sunucuda iki günlük Takım Kurucu açık betanın ne zaman gerçekleşeceğini öğrenmek için aşağıdaki takvime göz atın:

Testler sırasında kritik hatalara veya sorunlara rastlarsak, sistemi sağlıklı hale getirmek için çalışacağız ve her bir testin sonuçlarını kontrol edeceğiz. Ana hedefimiz muhteşem bir deneyim sağlamak olduğundan, programı yenilememiz veya ertelememiz söz konusu olabilir; her bölgede, mevcut durumla ilgili bilgi alabileceğiniz birer konu başlığı olacak.

Takım Kurucu’da size katılmak için sabırsızlanıyoruz!

Kaynak: Riot Games

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *