Kontakt 5 espor

KONTAKT 5 GELIYOR


KONTAKT, Türkiye’nin dört bir yanından gelen eSpor tutkunları 11-12 Ekim’de Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre Merkezi’nde buluşuyor!

İlk etkinliği ile yüzlerce katılımcıyı bir araya getiren ve sonraki etkinliklerinde katılımcı sayısını arttırarak büyük bir başarı yakalayan KONTAKT etkinliği, KONTAKT 5 ile karşınızda. Cosplay yarışmaları, rol yapma oyunları, turnuvalar, kart ve kutu oyunları, paneller ve çok daha fazlasının yer alacağı efsanevi etkinlik, Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Kongre Merkezi’nde!

Etkinliğin facebook sayfasına ulaşmak isteyenler için link:
KONTAKT 5 Etkinliği

KONTAKT Ekibinin facebook sayfası için link:
KONTAKT

KONTAKT 5’te neler var?

Cosplay, video oyunları, rol yapma oyunları, masaüstü oyunlar, yarışmalar ve turnuvalar KONTAKT 5’te sizleri bekliyor!

KONTAKT Cosplay

Türkiye’nin en büyük cosplay yarışması KONTAKT Cosplay, beşinci etkinlikte de birbirinden renkli kostümler ve sahne şovlarıyla karşınızda! Hem bireysel hem de grup olarak katılabileceğiniz kategorilerin bulunacağı KONTAKT Cosplay ile ilgili detaylar yakında açılacaktır.

EuroCosplay Ön Elemeleri

KONTAKT 5’te seçilecek EuroCosplay finalisti, tüm masrafları KONTAKT ve EuroCosplay tarafından karşılanarak London Comic Con’a gönderilecek ve ülkemizi Avrupa’da temsil edecek!

KONTAKT Elektronik Sporlar Ligi Sezon 1 Finalleri

KONTAKT 4’te düzenlenen StarCraft II: Heart of the Swarm turnuvasına yeni oyunlar ekleniyor ve KONTAKT Elektronik Sporlar Ligi birinci sezonu ile başlıyor! İnternet üzerinden yapılacak olan ve seçilen maçların canlı olarak yayınlanacağı ön elemeler sonrasında KONTAKT 5’te gerçekleşecek finaller ile elektronik sporcular hak ettikleri ödüllere kavuşacak!

Rol Yapma Oyunları

KONTAKT’ın vazgeçilmez bir parçası olan rol yapma oyunları hem masaüstü oyunlar ile hem de canlandırmalı rol yapma oyunları ile yine KONTAKT’ta. Yönetici kayıtları yakında açıklanacaktır.

Çizgi Roman ve Edebiyat Yarışmaları

KONTAKT, ödüllü Çizgi Roman ve Edebiyat yarışmaları ile genç yazar ve çizerlere becerilerini göstermelerine olanak sağlıyor. İnternet üzerinden başvuruları yapılacak yarışmaların ödül törenleri KONTAKT 5’te düzenlenecek. Kurallar ve ödüller ile ilgili detaylar yakında duyurulacaktır.

Görevler

KONTAKT 4’te süper kahramanların konu olduğu görevlere KONTAKT 5’te video oyunları konuk oluyor. Cumartesi ve Pazar günleri etkinlik alanında gerçekleştirebileceğiniz görevler ile bütün görev kartlarını toplayın ve sponsorlarımız tarafından birbirinden değerli hediyelerle doldurulan hediye havuzundaki ödüllerinizi kapın!

Sahne Şovları

KONTAKT 5 sahnesi birbirinden eğlenceli danslar ve müzikaller ile şenleniyor! Hem Cumartesi hem de Pazar günü ana konferans salonu bütün gün boyunca dopdolu olacak!

Stantlar ve İmza Günleri

Başka hiçbir yerde bulamayacağınız ürünler ve KONTAKT’a özel indirimler stantlarda sizleri bekliyor. Ünlü yazarlar ve çizerler ile imza günleri ve bilgisayar oyunu tanıtımları da KONTAKT 5’te sizinle olacak!

Biletler

İki günlük kombine biletler 20₺ olarak ücretlendirilecektir. Aksi belirtilmediği takdirde bütün etkinlikler bu ücrete dahil olacaktır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *