allstar2014 espor

Riot Games All-Star Etkinligini Duyurdu


2014 yılı League of Legends All-Star etkinliğinin Fransa’nın başkenti Paris’te yapılacağını duyurmaktan gurur duyarız! Zenith Arena’da , bu sene yeni formatı ile karşınızda olacak. All-Star Özel ve All-Star Şampiyona adlı iki farklı aşamada dört gün boyunca, hem League of Legends’ın en iyi takımlarının hem de farklı bölgelerden gelen en gözde usta oyuncuların mücadelesine tanık olacağız.

Etkinlik Formatı

All-Star Özel

Bu yılın ana etkinliği olarak öne çıkan All-Star Özel; Amerika LCS, Avrupa LCS, Tencent LoL Pro League (LPL), Garena Premier League (GPL) ve OnGameNet (OGN) Champions bölgesel turnuvalarının galiplerini bir araya getirecek. İlk olarak bu beş takımı grup aşamasında kozlarını paylaşırken izleyeceğiz. Bu aşamadan en yüksek puanla ayrılan dört takım ise üç maç üzerinden oynanacak yarı final mücadelesiyle yarışa devam edecek. Yarı final galipleri, beş maç üzerinden oynanacak final karşılaşmasında ise kazananın hepsini alacağı 50.000 dolarlık ödül için ter dökecek.

All-Star Şampiyona

Etkinlik boyunca her gün All-Star Özel maçlarından önce yayınlanacak All-Star Şampiyona, iki farklı bölgeden seçilecek oyuncuların yer alacağı bir dizi karşılaşmadan oluşacak. Sihirdarlar, Şampiyona etkinliğinde yer alacak iki usta oyuncuyu kendi bölgelerinden belirleyecek. Üstelik seçilen usta oyuncuların nasıl bir oyun sergileyeceğine de oylarınızla karar verebileceksiniz. Oylama işlemleri, 30 Mart Pazar günü başlayacak. Notunuzu şimdiden alın!

Fikstür, oylama işlemi ve All-Star hakkındaki tüm ayrıntılar, önümüzdeki günlerde lolespor.com üzerinden duyurulacaktır.

Kaynak: Riot Games Türkiye

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *