1_Azubu_Team-ROCCAT espor, global

Roccat ve Azubu Güclerini Birlestirdi!


Roccat tarafından dün yapılan açıklama ile Team ROCCAT ve canlı yayın platformu Azubu TV arasında imzalanan partnerlik anlaşması ile birlikte League of Legends kadrosu ve Starcraft II oyuncuları bundan sonra Azubu TV üzerinden canlı yayınlarını gerçekleştireceğini duyurdu. Markalaşma ve ortak pazarlama faaliyetlerine ek olarak, her iki şirkette daha içerik odaklı bir işbirliği üzerinde anlaşmaya varmışlardır.

Team Roccat’ ın özel canlı yayın akışlarının yanı sıra pratik maçları ve diğer içerikleri ile birlikte AzubuTv üzerinden hayranlarıyla buluşacaklar. Azubu 2011 yılında kuruldu ve kaliteli yayınlar ile küresel bir hedef oluşturmayı amaçladılar.

Azubu Bu Ortakliktan Memnun

Jason Katz, AZUBU CEO: “Team Roccat ile birlikte marka değerimizi yükselttik ve heyecan verici oyunlar ile birlikte kanallarımız daha hareketli olacak. Bizim için mükemmel bir seçim ve bu ortaklık ile birlikte izleyicilere harika gösteriler izleteceklerine eminim.”

Roccat Kurucu ve CEO, René Korte: “Azubu profesyonel oyun için ileri teknoloji ve tutkuyla tanımlanabilir. Biz bu ortaklığı sadece bir logo koymak olarak görmüyoruz ve birbirimizi her zaman destekleyeceğiz. Azubu ile birlikte dünya çapındaki hayranlarımıza daha rahat ulaşabilecek ve onlara zevkli dakikalar yaşatacağımıza inanıyorum.”

Bağlantılar:

Team Roccat Sitesi

Team Roccat Facebook Sayfası

Roccat Sitesi

Azubu TV Sitesi

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *