shiphtur espor

Shiphtur ve ZionSpartan Team Dignitas Kadrosuna Katildi


League of Legends sahnesinde sezon dışı transferler başladı ve ilk atağı yapan Team Dignitas oldu. En son yükselme maçlarından sonra birçok profesyonel takım dağıldı ve oyuncular serbest bırakıldı. Piyasadaki yüksek kalibreli oyuncular ile birlikte Team Dignitas yönetimi bazı yeni yüzleri kadrosuna kattı ve önümüzdeki sezon için daha iyi bir takım oluşturma yolunda iyi bir adım attılar.

Shiphtur ve ZionSpartan Team Dignitas Kadrosuna Katıldı

Kısa bir süre önce Greyson ‘Goldenglue‘ Gilmer’ i kadrosuna katan Team DignitasWilliam ‘Scarra‘ Li’ yi takım koçu rolüne çekmişlerdi. Fakat Shiphtur’ un son zamanlarda yapmış olduğu çıkış ve geniş olan şampiyon havuzu ile Team Dignitas yöneticilerinin gözüne girdiğini ve takibe alındığını söyleyebiliriz. İnsanlar onu Sezon 3 LCS elemelerinde Anivia ile yaptığı 5te5 ile hatırlıyor diyebiliriz.

Team Dignitas’ ın bir diğer transferi ise Shiphtur’ un eski takım arkadaşı ve Team Coast’ un eski üst koridor oyuncusu Darshan ‘ZionSpartan‘ Upadhyaya. Bu demektir ki Cruz ‘Cruzerthebruzer‘ Ogden ana kadrodan yedek pozisyona geçiş yapacak. NA LCS Spring Split sezonunda JAX’ ın her maç yasaklanmasına sebep olan ZionSpartan yasaklamayan takımları ise pişman ederek adından söz ettirdi.

Bu hamle ile birlikte yeni kadrolarının Summer Split için daha iyi ve hazır olacağını belirten Team Dignitas yöneticileri diğer takımlara da göz dağı vermiş oldu.

Team Dignitas LCS Ana Kadrosu:

Darshan ‘ZionSpartan‘ Upadhyaya (Üst Koridor)
Alberto ‘Crumbz‘ Rengifo (Ormancı)
Danny ‘Shiphtur‘ Le (Orta Koridor)
Michael ‘Imaqtpie‘ Santana (Saldırı Gücü Taşıyıcısı)
Alan ‘KiWiKiD‘ Nguyen (Destek)
William ‘Scarra‘ Li (Koç)

Danny ‘Shiphtur‘ Le açıklaması: “Böyle prestijli bir kulübe katıldığım için çok mutlu ve onurluyum. Burada tanıdık yüzler var ve bu yüzden sıkıntı çekmeyeceğimi düşünüyorum. Team Dignitas bünyesinde kendimi daha çok geliştireceğimden eminim ve takımımı bir üst seviyeye taşımak için elimden geleni yapacağım.”

Darshan ‘ZionSpartan‘ Upadhyaya: “Ben Team Dignitas’ ın yeni üst koridor oyuncusu olduğumu açıklamaktan mutluluk duyuyorum. Biz dünyanın en iyi takımı olmak için mücadele edeceğiz ve bunu kendi adıma taahhüt ediyorum.”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *