ttesports Sponsor

Tt eSports ile Daha Güçlüyüz!


Oyuncu ekipmanları konusunda dünya lideri TteSports ile 2015-2016 sezonu için sponsorluk anlaşması yapmış bulunuyoruz.

Dünyanın sayılı ekipman markaları arasında bulunan Tt eSPORTS hakkında;

Thermaltake; kasa, soğutucu ve PSU konusunda oyuncular ve sistemlerini kendi toplayan kullanıcılar tarafından yıllardır çok iyi bilinen bir markadır. Oyuncular ve bilgisayar kullanıcılarının klavye ve fare için sürekli istekleri sonucunda Thermaltake firması, Tt eSPORTS markası adı altında oyuncu klavyesi, oyuncu faresi ve kulaklıktan oluşan bir dizi oluşturmaya karar vermiştir. Tt eSPORTS markasıyla oyun endüstrisindeki ürün gamımızı genişleterek dünya genelindeki oyuncular ve enthusiast kullanıcılara daha iyi “kişiselleştirilmiş oyun” ekipmanları sunma amacındayız. Oyun endüstrisindeki yılların vermiş olduğu deneyim ve birikim sayesinde Tt eSPORTS markası en rekabetçi siber savaşlar için sizlere en çok kişileştirilmiş ve en yüksek kalitedeki silahları sunmaya kararlıdır.

Daha fazla bilgi için, lütfen www.ttesports.com adresini ziyaret edebilir ya da TteSports Facebook sayfalarını takip edebilirsiniz.

ttesports

Tt eSPORTS

Rekabet oyundur”, oyuncuların oyun bağımlılığını ve en önde olma isteğini doğuran felsefeyi tanımlar. Thermaltake’in oyun takıntılı bir bölümü olan Tt eSports, dünyanın dört bir yanındaki oyun severleri özgün ve cezbedici, Thermaltake ruhunu yansıtan enerjik, güçlü, dayanıklı ve zeki, rekabetten asla kaçmayan rakipleriyle eSports kültüründe birleştiriyor.

Oyunculara sadece en ayrıcalıklı oyun makinelerini sunmuyor, ayrıca en büyük başarıları elde etme tutkularına yaklaştırıyoruz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *