uluslararası espor

Uluslararasi Ozel Turnuva Heyecani Basliyor


Uluslararası Özel Turnuva  yeniden ve bu sefer daha da fazla katılımla karşınızda! Türkiye’den 8, Avrupa’dan 8, yani toplam 16 takım 10,000 Euro‘luk nakit ödül havuzundan pay alabilmek için meydana iniyor.

24 Mart: Uluslararası Özel Turnuva 1. Tur

İlk aşamada, Türk takımları sadece yabancı takımlarla 3 maç üzerinden karşılaşacak. Bu akşam (24 Mart Pazartesi) gerçekleşecek bu ilk etapta, tüm maçlar saat 19.00’da başlayacak. Hangi maçın LoL TV’den canlı yayınlanacağını ise oylarınızla siz belirlediniz. 8 karşılaşma arasından %59 oy oranıyla Dark Passage – 34United karşılaşması öne çıktı.

Dark Passage – 34United maçı bu akşam saat 19.00’da canlı ve Türkçe anlatımla LoL TV’de olacak.

Çeyrek ve Yarı Finaller

İlk etabın ardından ise sıra çeyrek finallere gelecek. 25 Mart Salı oynanacak Uluslararası Özel Turnuva Çeyrek Final maçları arasından yine sizin oylarınızla seçilecek 2 seri yayınlanacak. 26 Mart’taki Yarı Finallerden itibaren ise tüm maçlar LoL TV’de olacak.

Uluslararası Özel Turnuva Finali 30 Mart’ta

Turnuvanın finaline kalan takımlar, 5 maç üzerinden gerçekleşecek bir seriyle karşınızda olacak. Toplam 10,000 Euro’luk nakit ödül havuzu için yapılacak bu kıran kırana mücadeleyi LoL TV ekranlarından canlı ve Türkçe anlatımla izlemeye hazır olun!

Uluslararası Özle Turnuva hakkında yeni haberler için tr.leagueoflegends.com ve resmi sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

Canlı yayın bağlantıları:

http://www.youtube.com/LoLTurkiye/
http://tr.twitch.tv/riotgamesturkish

Kaynak: Riot Games Türkiye

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *