Startcraft espor, global

WCS Avrupa Ro 16 C Grubu Tamamlandi


Sürprizlerle karşılaşmadığımız C grubunda South Korea Ticon small.png MMA , Sweden Picon small.png NaNiwaRussia Ticon small.png Happy ve Poland Zicon small.png Tefel karşılaştılar.

1. Maç

NaNiwa 

2

1

 Tefel

WCS birinci sezonda kendinden beklenen performansı gösteremeyen Naniwa, ilk haritayı Tefel’e kaybederek yine performansını sorgulatsa da sonraki iki haritayı alarak bu sezon kolay lokma olmayacağını gösterdi.

2.Maç

MMA 

2

0

 Happy

Happy için daha kura da şanssız bir karşılaşma olan MMA maçı beklendiği gibi gerçekleşti. MMA rahat bir şekilde iki haritayı da kazandı.

3.Maç

NaNiwa 

2

0

 MMA

Grubun iki favorisinin karşılaştığı maçta, avantajlı olan son aylarda performansı daha iyi olan Naniwa idi. Maçlarda da bunu gösteren Naniwa, rakibinin yeteneğine rağmen ona bir harita bile bırakmadan 2-0 galip geldi. Bu sonuçla grubun birincisi Naniwa oldu.

4.Maç

Tefel

0

2

 Happy

Kaybedenler maçındaki  karşılaşmada Happy, Zerg karşısındaki hünerlerini gösterdi  ve hem Tefel’i grubun dördüncüsü olarak bıraktı,  hem de MMA ile gruptan çıkmak için rövanş maçı yapma hakkı kazandı.

5.Maç

MMA 

2

0

 Happy

İki terran oyuncusunun yeniden karşılaşmasında gülen taraf yine koreli oyuncu MMA oldu.  Tıpkı ilk maçta olduğu gibi “Newkirk Precinct” ‘teki ilk karşılaşmayı kazanan MMA, Neo planet haritasını da kazandı ve grupta ikinci olarak bir üst tura adını yazdırdı.

wcs eu finals

Bu akşam;

MaNa,    MC ,   VortiX ve   TitaN ‘ın olduğu son Ro16 grubu olan D Grup maçlarını  http://www.twitch.tv/wcs_europe_tr adresinden  saat 19:00 itibari ile izleyebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *