ro8bracketwhoo espor, global

WCS Avrupa RO16 D Grubu Tamamlandi


WCS Avrupa playoffa katılcak son oyuncularında belirlendiği grupta Zicon small.png VortiXSouth Korea Picon small.png MCRussia Picon small.png TitaN ve Poland Picon small.png MaNa vardı.

 

1. Maç

TitaN

0

2

 MC

Gruptaki 3 protoss oyuncusu arasıdnaki favori MC, kendisine verilen güveni boşa çıkarmadı ve ilk maçta rahat bir şekilde 2-0 lık skor ile galibiyete ulaştı.

 

2. Maç

VortiX 

2

0

 MaNa

Gruptaki tek protoss-olmayan oyuncu olan Vortix, ZvP ‘sine iyi çalışmı olmalı ki hem bu maçı hem de sonraki Protoss rakibi 2-0 lık skorlarla geçmeyi başardı.

 

3.Maç

MC

0

2

 VortiX

Vortix grupta sadece tek tip rakip olmasının avantajını kullandığı bu maçta hiçbir harita bile bırakmadan gruptan çıkarak, ne kadar güçlü bir oyuncu olduğunu kanıtladı.

 

4.Maç

TitaN 

2

1

 MaNa

Kaybedenler maçında ise beklendiği şekilde Titan zorlansa da ilk ve son haritaları kazandı, budnan sonra bir kez daha MC ile karşılaşması gerkeiyordu.

 

5. Maç

MC 

2

1

 TitaN

Gruptan çok ilk ve son Protoss oyuncusunun belirlendiği maç, aynı zamanda grubun ilk maçının rövanşıydı. Titan , ilk haritayı kazanrak maça hızlı başlasa da MC ‘nin gücüne dayanamadı ve MC maöı 2-1 kazanarak gruptan ikinci olarak çıkan oyuncu oldu.

Ro8 Karşılaşmaları

ro8bracketwhoo

Ro8 Karşılaşmaları bugun saat 14:00 ‘da  http://www.twitch.tv/wcs_europe_tr kanalından izlenebilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *