Warcraft filmi Games

World Of Warcraft Filminin Cekimleri Bitiyor


Her gün 10 milyon oyuncunun bir araya geldiği çok geniş bir hayran kitlesine sahip olan Warcraft evreni Blizzard tarafından yıllardır sinemaya aktarılmayı bekliyordu.

2016 yılında vizyona girmesi beklenen filmin çekimleri 1 ay içerisinde tamamlanması bekleniyor. Moon ve Source Code gibi filmler ile tanıdığımız Duncan Jones Warcraft filminde de yönetmen koltuğunda. Çekimler 1 ay içinde bitecek olmasına rağmen asıl iş bundan sonra başlayacak. Filmin kurgusu ve özel efektlerin eklenmesinden sonra 2016 yılında vizyona girmesi bekleniyor.

Duncan Jones’un yaptığı açıklamaya göre Warcraft filminin konusu İnsanlar ve Orcların ilk karşılaşmaları olacak. İlk önce hikâyeyi Alliance tarafından anlatmak istediklerini ama iki tarafı da eşit bir şekilde yansıtmak konusunda karar kıldıklarını söylüyor. Böylece Horde oyuncuları da kendilerini dışlanmış hissetmeyecek.

Jones : “Hikâyenin gerçekten, dürüst olarak iki taraftan da anlatılması, özellikle savaş filmlerinde, çok nadirdir. Bu nedenle hikâye açısından çok yenilikçi bir şey ortaya koyma imkânımız var. Bu yapıda fazla film göremezsiniz.

Warcraft Filminin Setinden İlk fotograf

World Of Warcraft

World of Warcraft film setinden ilk görüntüler

Warcraft filminin setinden yayınlanan ilk karede yönetmen Duncan Jones’u yönetmen koltuğunda çekimleri izlerken görüyoruz. Dikkatli Warcraft oyuncuları setin Stormwind şehrinde geçtiğini hemen anladı. Arkada duran Alliance (ittifak) amblemi ve setin yapısı çekimin insanların başkenti Stormwind’de geçtiğini kanıtlıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *